STPS2H100
Numărul produsului DigiKey
497-12643-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-12643-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS2H100
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO41
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 2A Orificiu străpuns DO-41
Modele EDA/CAD
STPS2H100 Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 100 V
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Inactual
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-41
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
860 mV @ 2 A