SB2100E-G
Numărul produsului DigiKey
641-1415-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1415-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
SB2100E-G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO15
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 2A Orificiu străpuns DO-15
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SB2100E-G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 µA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-15
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
850 mV @ 2 A