STPS2H100AF | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | STPS2H100AF |
Descriere | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 100 V 2A Montare pe suprafață SMAflat |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | STPS2H100AF Modele |
Categorie | Curent - Scurgere inversă la Vr 1 µA @ 100 V |
Prod. | Capacitanță la Vr, F – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Grad Automobile |
Stare piesă Activ | Calificare AEC-Q101 |
Tehnologie | Tip montare |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 100 V | Pachet/cutie |
Curent - Mediu rectificat (Io) 2A | Pachet dispozitiv furnizor SMAflat |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 790 mV @ 2 A | Temperatură de funcționare - Joncțiune -65°C – 175°C |
Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) | Număr produs de bază |