STPS20H100CFP
Numărul produsului DigiKey
497-6745-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS20H100CFP
Descriere
DIODE ARR SCHOT 100V 10A TO220FP
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 100 V 10A Orificiu străpuns Pachet complet TO-220-3
Modele EDA/CAD
STPS20H100CFP Modele
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
770 mV @ 10 A
Producător
STMicroelectronics
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Ambalaj
Tub
Curent - Scurgere inversă la Vr
4.5 µA @ 100 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Tip montare
Orificiu străpuns
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
Pachet complet TO-220-3
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220FP
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
10A