STEVAL-ISA142V1
Numărul produsului DigiKey
497-14887-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STEVAL-ISA142V1
Descriere
EVAL BOARD FOR L6564
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
L6564 - c.a./c.c., Parte laterală principală 1 ieșire izolată Placă de evaluare ieșiri
Curent - Ieșire
2,1A
Tensiune - Intrare
90 – 265V c.a.
Topologie regulator
Contracurent
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
44kHz
Destinație principală
c.a./c.c., Parte laterală principală
Ieșiri și tip
1 ieșire izolată
IC/piesă utilizată
L6564
Putere - Ieșire
50W
Notă
Tensiune - Ieșire
24V