STF11NM80
Numărul produsului DigiKey
497-4338-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STF11NM80
Descriere
MOSFET N-CH 800V 11A TO220FP
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 800 V 11A (Tc) 35W (Tc) Orificiu străpuns TO-220FP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STF11NM80 Modele
Atributele produsului
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
43.6 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1630 pF @ 25 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
35W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
800 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220FP
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
400mOhm la 5,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 250µA