MBRF20100CTG
Numărul produsului DigiKey
MBRF20100CTGOS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MBRF20100CTG
Descriere
DIODE ARR SCHOT 100V 10A TO220FP
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 100 V 10A Orificiu străpuns Pachet complet TO-220-3
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
850 mV @ 10 A
Producător
onsemi
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Curent - Scurgere inversă la Vr
150 µA @ 100 V
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 175°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Pachet/cutie
Pachet complet TO-220-3
Tehnologie
Schottky
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220FP
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Număr produs de bază
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
10A