STPS1150
Numărul produsului DigiKey
497-2447-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-2447-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS1150
Descriere
DIODE SCHOTTKY 150V 1A DO41
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 150 V 1A Orificiu străpuns DO-41
Modele EDA/CAD
STPS1150 Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 150 V
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Inactual
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
150 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-41
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
820 mV @ 1 A