STPS1170AF
Numărul produsului DigiKey
497-15316-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-15316-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-15316-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS1170AF
Descriere
DIODE SCHOTTKY 170V 1A SMAFLAT
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 170 V 1A Montare pe suprafață SMAflat
Modele EDA/CAD
STPS1170AF Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1.5 µA @ 170 V
Serie
Capacitanță la Vr, F
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
SMAflat
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
170 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 150°C
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
890 mV @ 2 A