STPS1170AF | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | STPS1170AF |
Descriere | DIODE SCHOTTKY 170V 1A SMAFLAT |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 170 V 1A Montare pe suprafață SMAflat |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | STPS1170AF Modele |
Categorie | Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 1.5 µA @ 170 V |
Serie | Capacitanță la Vr, F – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tip montare |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie |
Tehnologie | Pachet dispozitiv furnizor SMAflat |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 170 V | Temperatură de funcționare - Joncțiune -65°C – 150°C |
Curent - Mediu rectificat (Io) 1A | Număr produs de bază |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 890 mV @ 2 A |