STM8L151R8T6
Numărul produsului DigiKey
497-11569-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM8L151R8T6
Descriere
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
STM8 STM8L EnergyLite CI microcontroler 8bit 16MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STM8L151R8T6 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
2K x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
4K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 28x12b; D/A 2x12b
Procesor
STM8
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
16MHz