STM32L151R8H6A
Numărul produsului DigiKey
STM32L151R8H6A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L151R8H6A
Descriere
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TFBGA
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 CI microcontroler 32bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-TFBGA (5x5)
Modele EDA/CAD
STM32L151R8H6A Modele
Dimensiune EEPROM
4K x 8
Dimensiune RAM
32K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 20x12b; D/A 2x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz