STM32L073RZH6 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
STMicroelectronics
În stoc: 0
Fișă de date
Getting Started with STM32 and Nucleo Part 1: Introduction to STM32CubeIDE and Blinky – Digi-Key
STM32L073RZH6
Numărul produsului DigiKey
STM32L073RZH6-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L073RZH6
Descriere
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64UFBGA
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 192kB (192K x 8) FLASH 64-UFBGA (5x5)
Fișă de date
Modele EDA/CAD
STM32L073RZH6 Modele
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 15x12b; D/A 2x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz