STM32L073RBH6
Numărul produsului DigiKey
STM32L073RBH6-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L073RBH6
Descriere
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64UFBGA
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-UFBGA (5x5)
Modele EDA/CAD
STM32L073RBH6 Modele
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 15x12b; D/A 2x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz