STM32L031K6U7
Numărul produsului DigiKey
497-16808-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L031K6U7
Descriere
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32UFQFPN
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)
Modele EDA/CAD
STM32L031K6U7 Modele
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 10x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)
Viteză
32MHz