STM32L010RBT6 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
NXP USA Inc.
În stoc: 2.085
Fișă de date
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
64 LQFP
Getting Started with STM32 and Nucleo Part 1: Introduction to STM32CubeIDE and Blinky – Digi-Key
STM32L010RBT6
Numărul produsului DigiKey
497-19665-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L010RBT6
Descriere
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
STM32L010RBT6 Modele
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
20K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 16x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz