STM32L010RBT6TR
Numărul produsului DigiKey
497-STM32L010RBT6TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L010RBT6TR
Descriere
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
STM32L010RBT6TR Modele
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Dimensiune RAM
20K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 16x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz