SMM4F24A-TR
Numărul produsului DigiKey
497-7907-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-7907-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-7907-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMM4F24A-TR
Descriere
TVS DIODE 24VWM 50VC DO222-AA
Referință client
Descriere detaliată
50V Clemă 46A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO222-AA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMM4F24A-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
46A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Inactual
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Pachet/cutie
DO-222AA
Tensiune - Străpungere (Min)
26,6V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
50V