RB168MM-40TR
Numărul produsului DigiKey
RB168MM-40TR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB168MM-40CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB168MM-40DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB168MM-40TR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
Descriere detaliată
Diodă 40 V 1A Montare pe suprafață PMDU
Modele EDA/CAD
RB168MM-40TR Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
550 nA @ 40 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V
Pachet dispozitiv furnizor
PMDU
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
650 mV @ 1 A