SMA6J26A-TR
Numărul produsului DigiKey
497-5929-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-5929-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-5929-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMA6J26A-TR
Descriere
TVS DIODE 26VWM 47.9VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
47,9V Clemă 75A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMA6J26A-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
75A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
26V
Tensiune - Străpungere (Min)
28,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
47,9V