SM2T3V3A
Numărul produsului DigiKey
497-7878-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-7878-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-7878-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM2T3V3A
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 6.8VC DO216AA
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6,8V Clemă 30A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață STmite (DO-216AA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SM2T3V3A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
30A
Prod.
Putere - Impuls maxim
200W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
2500pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V
Pachet/cutie
DO-216AA
Tensiune - Străpungere (Min)
3,6V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
6,8V