ADP3335ARMZ-3.3-RL
Numărul produsului DigiKey
ADP3335ARMZ-3.3-RLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ADP3335ARMZ-3.3-RLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ADP3335ARMZ-3.3-RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP3335ARMZ-3.3-RL
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8-MSOP
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA 8-MSOP
Modele EDA/CAD
ADP3335ARMZ-3.3-RL Modele
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
110 µA
Serie
Curent - Alimentare (Max)
10 mA
Digi-Reel®
PSRR
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Oprire
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Număr de regulatoare
Tensiune - Intrare (Max)
12V
Pachet/cutie
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm lățime)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
8-MSOP
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,37V la 500mA