PTVS3V3S1UR,115
Numărul produsului DigiKey
1727-5228-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-5228-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-5228-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTVS3V3S1UR,115
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD123W
Descriere detaliată
8V Clemă 43,8A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V
Tensiune - Străpungere (Min)
5,2V
Pachet/cutie
SOD-123W
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
8V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
43,8A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
350W