LD39115J18R
Numărul produsului DigiKey
497-17878-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-17878-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-17878-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LD39115J18R
Descriere
IC REG LIN 1.8V 150MA 4-FLIPCHIP
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 4-FlipChip
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LD39115J18R Modele
Atributele produsului
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
50 µA
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
70 µA
Stare piesă
Inactual
PSRR
74dB – 67dB (1kHz – 10kHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet/cutie
4-UFBGA, FCBGA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
4-FlipChip
Cădere de tensiune (Max)
0,11V la 100mA