LP5900TLX-1.8/NOPB
Numărul produsului DigiKey
296-35209-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-35209-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-35209-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LP5900TLX-1.8/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4-DSBGA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 4-DSBGA (1x1)
Modele EDA/CAD
LP5900TLX-1.8/NOPB Modele
Curent - În repaus (Iq)
50 µA
Curent - Alimentare (Max)
230 µA
PSRR
85dB – 40dB (100Hz – 100kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet/cutie
4-WFBGA, DSBGA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
4-DSBGA (1x1)
Cădere de tensiune (Max)
0,15V la 150mA