ADP150ACBZ-1.8-R7 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ADP150ACBZ-1.8-R7 |
Descriere | IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4-WLCSP |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 4-WLCSP (0,76x0,76) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ADP150ACBZ-1.8-R7 Modele |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 22 µA |
Stare piesă Activ | PSRR 70dB – 55dB (10kHz – 100kHz) |
Configurație ieșire | Funcții de control Activare |
Număr de regulatoare 1 | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tensiune - Intrare (Max) 5,5V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 1,8V | Pachet/cutie 4-WFBGA, WLCSP |