ADP165ACBZ-1.8-R7
Numărul produsului DigiKey
ADP165ACBZ-1.8-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
ADP165ACBZ-1.8-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ADP165ACBZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP165ACBZ-1.8-R7
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4-WLCSP
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 4-WLCSP (0,96x0,96)
Modele EDA/CAD
ADP165ACBZ-1.8-R7 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V