L78L12ABUTR
Numărul produsului DigiKey
497-7768-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-7768-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-7768-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
L78L12ABUTR
Descriere
IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA SOT-89-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
L78L12ABUTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
6 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
6.5 mA
Stare piesă
Activ
PSRR
42dB (120Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
35V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
12V