L78L33ABUTR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | L78L33ABUTR |
Descriere | IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3 |
Termen de livrare standard al producătorului | 14 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA SOT-89-3 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | L78L33ABUTR Modele |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 5.5 mA |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent - Alimentare (Max) 6 mA |
Stare piesă Activ | PSRR 49dB (120Hz) |
Configurație ieșire | Funcții de control – |
Tip ieșire | Caracteristici de protecție Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt |
Număr de regulatoare 1 | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tensiune - Intrare (Max) 30V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 3,3V | Pachet/cutie TO-243AA |