DI78L12UAB | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | DI78L12UAB |
Descriere | IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89 |
Termen de livrare standard al producătorului | 9 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA SOT-89 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | DI78L12UAB Modele |
Categorie | Cădere de tensiune (Max) – |
Prod. | Curent - Ieșire |
Serie | Curent - În repaus (Iq) 6.5 mA |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | PSRR 42dB (120Hz) |
Stare piesă Activ | Funcții de control – |
Configurație ieșire | Caracteristici de protecție Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt |
Tip ieșire | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TJ) |
Număr de regulatoare 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Intrare (Max) 35V | Pachet/cutie TO-243AA |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 12V | Pachet dispozitiv furnizor SOT-89 |