ESDALC6V1P5
Numărul produsului DigiKey
497-3785-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-3785-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-3785-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDALC6V1P5
Descriere
TVS DIODE 3VWM SOT665
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Clemă – Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-665
Modele EDA/CAD
ESDALC6V1P5 Modele
Putere - Impuls maxim
30W
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
4
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3V
Pachet/cutie
SOT-665
Tensiune - Străpungere (Min)
6,1V