GDZ2V7LP3-7
Numărul produsului DigiKey
GDZ2V7LP3-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
GDZ2V7LP3-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
GDZ2V7LP3-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GDZ2V7LP3-7
Descriere
DIODE ZENER 2.7V 250MW 2DFN
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 2.7 V 250 mW ±5% Montare pe suprafață X3-DFN0603-2
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Prod.
Grad
Automobile
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q101
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
X3-DFN0603-2
Putere - Max
250 mW
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
20 µA @ 1 V