PMEG3002EEFZ
Numărul produsului DigiKey
1727-PMEG3002EEFZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PMEG3002EEFZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PMEG3002EEFZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PMEG3002EEFZ
Descriere
DIODE SCHOTTK 30V 200MA DFN06032
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 200mA Montare pe suprafață DFN0603-2
Timp recuperare inversă (trr)
2 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
2.1 µA @ 30 V
Capacitanță la Vr, F
7pF la 10V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
DFN0603-2
Curent - Mediu rectificat (Io)
200mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
520 mV @ 200 mA
Număr produs de bază
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă