ESDA6V1SC6
Numărul produsului DigiKey
497-6637-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-6637-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-6637-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDA6V1SC6
Descriere
TVS DIODE 5.25VWM SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Clemă – Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-6
Modele EDA/CAD
ESDA6V1SC6 Modele
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Canale unidirecționale
4
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
5,25V
Pachet/cutie
SOT-23-6
Tensiune - Străpungere (Min)
6,1V