ESDA6V1L
Numărul produsului DigiKey
497-2930-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-2930-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-2930-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDA6V1L
Descriere
TVS DIODE 5.25VWM SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Clemă 18A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-3
Modele EDA/CAD
ESDA6V1L Modele
Putere - Impuls maxim
300W
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
2
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
5,25V
Tensiune - Străpungere (Min)
6,1V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
18A (8/20µs)