ESDA14V2L
Numărul produsului DigiKey
497-6687-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-6687-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-6687-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDA14V2L
Descriere
TVS DIODE 12VWM SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Clemă 14A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ESDA14V2L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
300W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
2
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
14,2V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
14A (8/20µs)