DCP3601CDMR
Numărul produsului DigiKey
497-DCP3601CDMRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-DCP3601CDMRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-DCP3601CDMRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DCP3601CDMR
Descriere
36 V, 1 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 0,85V 1 Ieșire 1A SOT-23-6
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Max)
36V
Prod.
Curent - Ieșire
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Comutare
1MHz
Stare piesă
Activ
Redresor sincron
Da
Funcție
retragere
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Configurație ieșire
Pozitiv
Grad
Topologie
Calificare
Tip ieșire
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Tensiune - Intrare (Min)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-6
Tensiune - Intrare (Max)
36V