DCP3603BCMR
Numărul produsului DigiKey
497-DCP3603BCMRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-DCP3603BCMRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-DCP3603BCMRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DCP3603BCMR
Descriere
36 V 3 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN C
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 0,85V 1 Ieșire 3A SOT-23-6
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
36V
Serie
Frecvență - Comutare
1MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Min)
3,3V
Tensiune - Intrare (Max)
36V