DCP3601NMR
Numărul produsului DigiKey
497-DCP3601NMRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-DCP3601NMRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-DCP3601NMRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DCP3601NMR
Descriere
36 V, 1 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 0,85V 1 Ieșire 1A SOT-23-6
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Max)
36V
Frecvență - Comutare
1MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Min)
3,3V
Tensiune - Intrare (Max)
36V