5.0SMCJ75CA
Numărul produsului DigiKey
1655-5.0SMCJ75CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
1655-5.0SMCJ75CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1655-5.0SMCJ75CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
5.0SMCJ75CA
Descriere
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
121V Clemă 41,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
41,4A
Prod.
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
75V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Străpungere (Min)
83,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
121V