BZT52H-A24-QX
Numărul produsului DigiKey
1727-BZT52H-A24-QXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-BZT52H-A24-QXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-BZT52H-A24-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52H-A24-QX
Descriere
DIODE ZENER 24V 375MW SOD123F
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 24 V 375 mW ±1% Montare pe suprafață SOD-123F
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 16.8 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Serie
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Grad
Automobile
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Calificare
AEC-Q101
Toleranță
±1%
Pachet/cutie
Putere - Max
375 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123F
Impedanță (Max) (Zzt)
30 Ohms