3RA21201GA240BB4
Numărul produsului DigiKey
3473-3RA21201GA240BB4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3RA21201GA240BB4
Descriere
STARTER DOL S0 4.5-6.3A 24VDC SC
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Demaror motor 24V c.c. Alimentare 4,9A 690V Sarcină
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
3RA21201GA240BB4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire
4,9A
Producător
Siemens
Putere electrică - Sarcină
3730 W
Serie
Tensiune - Alimentare
24V c.c.
Ambalaj
Cutie
Interfață
Stare piesă
Activ
Tip montare
Șină DIN
Tip
Modul
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C
Tip motor
Motor AC
Caracteristici
Tip control/acționare
Demaror motor
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Număr de motoare
1
Greutate
Tensiune - Sarcină
690V