Imaginea pentru NBN25-30GM50-A0-V1-M1 nu este disponibilă
NBN25-30GM50-A0-V1-M1
Numărul produsului DigiKey
2046-NBN25-30GM50-A0-V1-M1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NBN25-30GM50-A0-V1-M1
Descriere detaliată
Inductiv Senzor de proximitate 0,984" (25mm) IP68, IP69K Cilindru, Filetat – M30
Material - Corp
Alamă placată cu nichel
Tensiune - Alimentare
7V – 30V
Stil terminație
Conector
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Distanță detectare
0,984" (25mm)