LC1D80SD
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D80SD-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D80SD
Descriere
CONTACTOR
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 80 A 72V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D80SD Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
61,2V c.c.
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 7,2
Tensiune bobină
72V c.c.
Timp de funcționare
130 ms
Timp eliberare
35 ms
Valoare nominală contact (Curent)
80 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.