EPZ1005D121-2R0T
Numărul produsului DigiKey
3442-EPZ1005D121-2R0TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3442-EPZ1005D121-2R0TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3442-EPZ1005D121-2R0TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EPZ1005D121-2R0T
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 2A 50mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
2A
Producător
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
50mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,026" (0,65mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)