BBUP00100505121Y00
Numărul produsului DigiKey
553-BBUP00100505121Y00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BBUP00100505121Y00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BBUP00100505121Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BBUP00100505121Y00
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 2A 55mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
2A
Producător
Pulse Electronics
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
55mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tip filtru
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)