SMLD12E3N1WT86
Numărul produsului DigiKey
SMLD12E3N1WT86TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMLD12E3N1WT86CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMLD12E3N1WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMLD12E3N1WT86
Descriere
LED BLUE-GREEN DIFFUSED 1608 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Albastru-verde 496nm Indicație cu leduri – discretă 2,9V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
SMLD12E3N1WT86 Modele
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,9V
Prod.
Curent - Test
5mA
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,65mm
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,80mm