2SA1015-B
Numărul produsului DigiKey
5399-2SA1015-B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
2SA1015-B
Descriere
PNP 50V 150MA 400MW TO-92
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Tranzistor bipolar (BJT) PNP 50 V 150 mA 80MHz 400 mW Orificiu străpuns TO-92
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Amplificare curent c.c. (hFE) (Min) la Ic, Vce
200 la 2mA, 6V
Prod.
Putere - Max
400 mW
Ambalaj
Pungă
Frecvență - Tranziție
80MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
125°C (TJ)
Tip tranzistor
Grad
Curent - Colector (Ic) (Max)
150 mA
Calificare
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
50 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Saturație Vce (Max) la Ib, Ic
300mV la 10mA, 100mA