A750BG337M0JAAE020
Numărul produsului DigiKey
399-A750BG337M0JAAE020-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A750BG337M0JAAE020
Descriere
CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V TH
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 µF 6.3 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Bidon 20mOhm 2000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
A750BG337M0JAAE020 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Producător
KEMET
Aplicații
De uz universal
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
155 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
3.1 A @ 100 kHz
Tip
Polimer
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Capacitanță
330 µF
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,315" (8,00mm)
Tensiune - Nominală
6.3 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
20mOhm
Tip montare
Orificiu străpuns
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C