A750EK227M1CAAE016
Numărul produsului DigiKey
399-13664-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A750EK227M1CAAE016
Descriere
CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V TH
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 µF 16 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Bidon 16mOhm 2000 ore la 105°C
Modele EDA/CAD
A750EK227M1CAAE016 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
145 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.9 A @ 100 kHz
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Capacitanță
220 µF
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,354" (9,00mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
16mOhm
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C